Dieta 2500 Kcal

Kategoria:

50.00 

Ilość Dni: 7
Ilość posiłków w ciągu dnia:
5
Kaloryczność: 2500 kcal
Możliwość powtarzania: Tak
Czas wysłania: do 12h
Plan dietetyczny zawiera:

📋  7-Dniowy Jadłospis
🛒  Lista Zakupów
📝  Wydruk na Lodówkę

Czym jest dieta 2500 kcal?

Czy masz długoterminowy cel, jakim jest utrata wagi i utrzymanie wagi, ale nie chcesz wpaść w pułapkę jo-jo? Mam dla Ciebie dietę 2500 kcal, dzięki której możesz zdrowo i w sposób zrównoważony schudnąć. Oczywiście kaloryczność Twojej prywatnej diety musi być dopasowana do Ciebie. Przed rozpoczęciem planu dietetycznego 2500 kcal sprawdź swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne przy pomocy wielu dostępnych w internecie kalkulatorów.

Czy próbowałeś już różnych diet począwszy od niskowęglowodanowych , niskotłuszczowych, paleo po dietę ketogeniczną – i nadal nie osiągnąłeś pożądanej wagi? Albo, co gorsza, uderzył niesławny efekt jo-jo – a łuski pokazują większą wagę niż kiedykolwiek wcześniej. Mamy dla Ciebie zbilansowaną dieta 2500 kcal.

Szybkie odchudzanie nie ma sensu

Dowiedz się, w jaki sposób możesz osiągnąć wygodną wagę w dłuższej perspektywie dzięki odpowiedniemu planowi dietetycznemu 2500 kcal. Oczywiście, próba szybkiego schudnięcia za pomocą diet przyspieszających nie ma sensu. Jedynym rozwiązaniem jest profesjonalna zbilansowana dieta dopasowana do Ciebie.

Jest kilka powodów: twarde wyrzeczenie i ciągła kontrola wagi są niezwykle uciążliwe, demotywująca i często nie powodują efektu uczenia się. A kilka tygodni później waga pokazuje więcej kilogramów niż kiedykolwiek wcześniej. Ponadto różne „diety na szybko” mają poważne wady. Na przykład twój układ odpornościowy jest radykalnie osłabiony z powodu braku składników odżywczych i dlatego jesteś bardziej podatny na infekcje. Zachowanie takie może prowadzić do anemii, co będzie wymagało spożywania odpowiedniej np. diety dla anemii.

Ponadto organizm doświadcza stanu nagłego głodu, dzięki czemu gromadzi więcej tłuszczu, a co za tym idzie, tracisz wodę głównie w fazie szybkiej diety. Dlatego dużym zadaniem zmiany diety jest: bez surowego wyrzeczenia i przy odrobinie cierpliwości i samoakceptacji nauczyć się, jak stosować zbilansowaną dietę bogatą w witaminy, aby naprawdę schudnąć w dłuższej perspektywie i móc utrzymać wagę. Dla kobiet w ciąży proponujemy produkt dieta w ciąży.

Co to znaczy zdrowo schudnąć przy diecie 2500 kcal?

  • Pierwsze pytanie, które należy sobie zadać: czy naprawdę musisz schudnąć?
  • Po drugie: czy zmierzono podwyższony procent tkanki tłuszczowej ?
  • Czy cierpisz na trzewną tkankę tłuszczową wokół narządów wewnętrznych? Czy BMI jest już między 28 a 30?
  • A może nie musisz nawet schudnąć, a może po prostu być aktywnym, aby wyrzeźbić swoje ciało i dobrze zadbać o zdrowie?

Za zdrowym odchudzaniem leży internalizacja zrównoważonej, naturalnej diety przez długi czas w celu osiągnięcia idealnej i wygodnej wagi. Bez poddawania się. Bez ciągłego ważenia. Bez zachcianek . Bez efektu jo-jo. A co najważniejsze, bez popadania w zaburzenia odżywiania. Jesteś gotowy na nową specjalistyczną dietę 2500 kcal?