Dieta Oczyszczająca

Kategoria:

49.00 

Ilość Dni: 7
Ilość posiłków w ciągu dnia:
5
Kaloryczność: 1600 kcal lub 2500 kcal
Możliwość powtarzania: Tak
Czas wysłania: do 12h
Plan dietetyczny zawiera:

📋  7-Dniowy Jadłospis
🛒  Lista Zakupów
📝  Wydruk na Lodówkę

Wyczyść

Czym jest dieta oczyszczająca – detoks?

Wiele osób uważa, że dieta oczyszczająca jest potwierdzeniem Twojego zaangażowania w zdrowe odżywianie. Chociaż z pewnością rozumiem pragnienie zmniejszenia apetytu na słodycze i przetworzoną żywność oraz stworzenia drogi do dobrego jedzenia na dłuższą metę, problem, który widzę w przypadku wyciskania soków i innych podobnych środków czyszczących, polega na tym, że zbyt często pozostawiają ludzi głodnych, ospałych i rozproszonych przez ciągłe myśli o jedzeniu. Oczyszczanie może również prowadzić do niepożądanych problemów, takich jak zaparcia (z braku błonnika ) i wzdęcia (z powodu nadmiaru fruktozy z płukania sokami).

Jeśli chcesz ponownie uruchomić swoją dietę bez zbędnych ograniczeń i potencjalnych wad związanych z detoksykacją i oczyszczaniem, zamiast tego uporządkuj swoje odżywianie, korzystając z tych zatwierdzonych przez dietetyków wskazówek.

Przygotowanie do diety oczyszczającej

Odrobina przygotowań może trwać bardzo długo, dlatego zapewniamy Ci sukces, oferując wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć program 7-dniowy, w tym listę zakupów, inspiracje na przepisy, odpowiedzi na często zadawane pytania i nie tylko.

Kiedy poświęcisz trochę czasu na przejście do diety oczyszczającej z kilkoma dniami prostego wstępnego oczyszczania, odczujesz lepsze rezultaty. Oczyszczanie wstępne składa się z trzech posiłków dziennie opartych na diecie eliminacyjnej. Pod koniec naszego 21-dniowego oczyszczania możesz mieć więcej energii, mniej zachcianek i zobaczyć ogólną poprawę ogólnego samopoczucia.

Rozpocznij nasz 7-dniowy detoks już dziś, aby zobaczyć, jak możesz skorzystać na swoim zdrowiu, naciskając przycisk resetowania.

Życie nie zatrzymuje się, gdy jesteś na oczyszczaniu, a spędzanie czasu z przyjaciółmi i rodziną jest ważne. Informując innych, co robisz, zyskasz dodatkową warstwę wsparcia podczas programu czystej diety.

Czego można się spodziewać po oczyszczeniu?

Możesz być zaniepokojony, ponieważ słyszałeś, że oczyszczanie to to samo co dieta awaryjna, że ​​nie będziesz miał energii lub że będziesz cały czas głodny i wyczerpany. Nasze oczyszczanie nie jest stworzone po to, abyś był głodny. Zamiast tego w ciągu 7 dni odwrócisz złe nawyki żywieniowe, odkryjesz ukrytą wrażliwość na jedzenie, zbudujesz zdrową bazę żywieniową i zyskasz więcej energii.

Czym jest oczyszczanie?

Program 7-dniowy obejmuje łatwą do naśladowania formułę codziennych czystych koktajli, czystych suplementów i czystych przepisów na całą żywność. Polega na doprowadzeniu do równowagi 7 układów organizmu.

Te 7 systemów to asymilacja, obrona, transport, biotransformacja, energia, komunikacja i struktura. Wszystkie te systemy odgrywają rolę w naszym długoterminowym zdrowiu. 7-dniowe oczyszczanie to reset całego ciała, który odmładza wszystkie nasze systemy. Przeczytaj więcej o 7 systemach tutaj .

Inwestowanie w Twoje zdrowie

Niektórzy mogą zobaczyć cenę 7-dniowego programu sprzątania i pomyśleć, że nie jest to opłacalne. Wiemy, że nie jest to najtańsze dostępne rozwiązanie. Uważamy jednak, że ważne jest, aby mieć przy sobie tylko produkty, które wykorzystują najwyższej jakości składniki, opracowane przez lekarzy i które faktycznie działają.

Nasz 7-dniowy Program to program detoksykacji dla osób, które chcą zainwestować w swoje zdrowie i uzyskać realne rezultaty. To niewielka inwestycja, jeśli naprawdę poważnie myślisz o zmianie swojego życia. Pomyśl też, ile pieniędzy zaoszczędzisz na kosztownych receptach, jeśli zainwestujesz teraz w swoje zdrowie?