dieta zapracowani
1 View

Jeśli należysz do osób, które przez natłok codziennych obowiązków i z powodu braku czasu, przestały zwracać uwagę na to co jedzą i jak często, co zaczyna skutkować złym samopoczuciem – ten program jest dla Ciebie!

Zaczynanie dnia kubkiem kawy i jedzenie pierwszego konkretnego posiłku po godzinie 18.00 jest jednym z najczęstszych grzechów osób zapracowanych. Co w efekcie kończy się nadwagą, otyłością i chorobami dietozależnymi wpływającymi negatywnie przykładowo na żołądek i wymagać będzie stosowania diety żołądkowej.

Planowanie jadłospisu z uwzględnieniem prowadzonego trybu życia jest jednym z trudniejszych zadań. Ale nie musisz borykać się z tym sama. Pomogę Ci pokonać barierę braku czasu, czy możliwości przygotowania posiłków w ciągu dnia. Poznasz sposoby komponowania łatwych i szybkich dań, które zapewnią całkowite zapotrzebowanie energetyczne na cały dzień. Pomogę Ci w doborze produktów spożywczych, jak również rozważnym korzystaniu z oferty gastronomicznej dostępnej na mieście. Potrzebujesz dietę na Cellulit?

Porzeczkowa 14b | 55-002 Kamieniec Wrocławski
Pon-Sob: 9:00-18:00

Bądź na Bieżąco

Dodaj swój adres email i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach.