dieta dzieci
1 View

Coraz więcej dzieci i młodzieży już w wieku wczesnoszkolnym dotyka problem otyłości, cukrzycy, próchnicy, czy alergii i nietolerancji pokarmowych. Dzieci w młodym wieku często muszą przechodzić na plan żywieniowy dieta cukrzycowa.

To często wyzwanie dla rodziców, którzy są zdezorientowani i nie wiedzą jakie produkty wybrać, aby pomóc swoim dzieciom. To w Waszych rękach leży zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka. Dlatego tak ważna jest wiedza na temat zdrowego odżywiania i jak najwcześniejsza profilaktyka.

Rodzice młodszych dzieci borykają się również z problemami wieku dziecięcego. To między innymi: zakażenia rotawirusowe, choroby zakaźne i pasożyty, które obniżają apetyt i osłabiają organizm dzieci. Nie jest tajemnicą, że większość tych dolegliwości jest tylko przykrą konsekwencją złego odżywiania, w tym spożywania ogromnych ilości wszechobecnego cukru. Odpowiednio dobrane programy żywieniowe, pomagają wzmacniać odporność, zwiększyć apetyt u „niejadka”, kształtować prawidłowe nawyki dzieci i młodzieży, a przede wszystkim walczyć z “cukrowym uzależnieniem”, które może spowodować fatalne skutki w przyszłości. Dużym problemem u dzieci może być również anemia, dla której w naszym sklepie znajduje się produkt dieta anemia.

Już dzisiaj zadbaj o to, czym karmisz swoje dziecko. Bądź autorytetem w kwestiach prawidłowego odżywiania. Pomożemy Ci zanalizować i wprowadzić korektę aktualnego jadłospisu dziecka. Zaproponujemy zbilansowane dania, które pomogą Ci nadzorować, ale też spełniać oczekiwania Twoich pociech.

Porzeczkowa 14b | 55-002 Kamieniec Wrocławski
Pon-Sob: 9:00-18:00

Bądź na Bieżąco

Dodaj swój adres email i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach.