dieta kobieta ciąża
490 Views

Ciąża jest tym wyjątkowym czasem, kiedy większość przyszłych mam w trosce o potomstwo, zastanawia się i czuje bezradność wobec natłoku informacji co wolno, a czego nie – w okresie ciąży i karmienia piersią.

Wciąż pojawiające się wątpliwości, czy będąc w ciąży “jemy za dwoje”, a także to ile, co i w jakich odstępach czasu powinnaś planować posiłki.

Brak wiedzy o tym, które produkty występujące wcześniej w naszym jadłospisie, teraz mogą nieść negatywne skutki. W konsekwencji czego, może dojść do komplikacji, począwszy od anemii po zatrucie ciążowe.

Proponowany przez nas indywidualny plan żywieniowy, rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże znaleźć najlepsze rozwiązania.

Pomożemy Ci zracjonalizować dietę, wskażemy produkty, które powinny stanowić priorytet przez najbliższe miesiące, a także wyzbyć się dotychczasowych „nałogów jedzeniowych”.

Przyszła mama znajdzie nie tylko mnóstwo porad, odpowiedzi na nurtujące pytania i pomysłów na zróżnicowanie diety, ale również dowie się jak utrzymać prawidłową wagę i szybko powrócić do formy sprzed ciąży.

Porzeczkowa 14b | 55-002 Kamieniec Wrocławski
Pon-Sob: 9:00-18:00

Bądź na Bieżąco

Dodaj swój adres email i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach.