Dietetyk Wrocław

GABINET DIETETYCZNY

Byłaś już kiedyś na wizycie u Dietetyka we Wrocławiu? A byłaś zadowolona z efektów i współpracy? Jeżeli Twoja odpowiedź na jedno z tych pytań to "nie", to zapraszam Cię do mojego gabinetu dietetycznego w Kamieńcu Wrocławskim. Od kilku lat skutecznie pomagam wielu kobietą zrzucić zbędne kilogramy bez efektu jojo. Diety, które przygotowuje, opierają się nie na aktualnych trendach, które pojawiają się regularnie w internecie, ale na profesjonalnej wiedzy naukowej z dziedziny dietetyki. Tylko takie podejście do odchudzania powoduje, że współpraca z dietetykiem przynosi regularne efekty, które zostają z Tobą na długie lata. Oczywiście, jeżeli nie wrócisz do starych nawyków po zakończeniu współpracy.

Mało jest dobrych dietetyków we Wrocławiu, którzy szczerze zaangażują się w Twój proces odchudzania. Uważam, że relacja, którą chce budować z moimi pacjentkami, wpływa bardzo motywująco na trwanie w diecie, a co za tym idzie, wpływa znacząco na szybkość uzyskiwaniu widocznych efektów odchudzania.

 

dietetyk wrocław

Dietetyk Wrocław - Kamieniec Wrocławski - Dobrzykowice

SPECJALIZACJA: ODCHUDZANIE KOBIET

Zapraszam Cię na wizytę do mojego gabinetu dietetycznego w Kamieńcu Wrocławskim. Od 2005 roku jako Dietetyk Wrocław - PaniDieta.pl prowadziłam gabinet dietetyczny na Wrocławskim osiedlu Wojnów. Wraz z początkiem nowego roku 2020 przeprowadziłam się na obrzeża Wrocławski do miejscowości Kamieniec Wrocławski, która leży tuż obok miejscowości Dobrzykowice. Moja specjalizacja to odchudzanie kobiet. Dlatego zapraszam na wizytę przede wszystkim Panie, które pragną zmienić swoje nawyki żywieniowe i co za tym idzie, zrzucić zbędne kilogramy.

Profesjonalny Dietetyk

Diety Zdrowotne

Specjalistyczne Pomiary

Skuteczne Odchudzanie